Ergin Makina Almanya'da

halı yıkama makinasıhalı toz alma makinası 

 Almanya'daki Olyai Orientteppich firmasına özel bir adet ER 2016 Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası ve bir adet HTM 3200 Halı Toz Alma Makinesi tasarladık. ER 2016 Tam Otomatik Halı Yıkama Makinesi modelimiz 8 adet disk fırça, 1 adet rulo fırçadan oluşmaktadır. Halı Toz Alma Makinesi ise tam otomatik olup, Ergin Makine tarafından üretilmiş olan dünyada ilktir.

 Müşterimiz Sayın Amir Olyai'nin isteği ve ricası üzerine, birçok ekipmanla uzun saatler boyunca çalıştığı için, makinelerimizin kullanımı çok daha hafif ve rahat şekile getiren özel sistemler ekledik. Yıkama ve durulama sonrası sonrası halıyı otomatik olarak arabaya aktarma ve makine yüksekliğini ayarlayabilme özelliği bunlardan sadece bazıları. Sayın Amir Olyai'nin şirketi, Almanya'daki en eski halıcı, halı tamircisi ve halı bakım merkezlerinden birisi olduğu için, İran, Pakistan, Afganistan, Hindistan halılarını yıkayabileceği en iyi özelliklerdeki makineyi arıyordu. Makinelerimiz dünyadaki bütün halı tiplerine uyum sağladığı için Sayın Amir Olyai’nin bu konudaki seçimi hiç zor olmadı. Farklı çeşitlerde şampuan ve kimyasal kullanımı ve seçimi, saat yönü ve tersine dönen fırça sistemlerini istenildiği zamanda değiştirme imkanları bu makinedeki yeni sistemlerden sadece bazıları. Tam otomatik halı toz alma makinesinde ise tam otomatik halı sarma ve düşürme sistemi, aynı yerden halıyı verme ve alma sistemi şeklinde farklılıklar eklendi.

 Makinelerin kurulumu ve halı yıkama eğitimi Ergin Makine tarafından gerçekleştirilmiştir. Sayın Amir Olyai’ye işlerinde başarılar diler, Ergin Makine’yi seçtiği için teşekkür ederiz.