protez saç Halı Yıkama Makinası, Halı Yıkama Makinaları, Halı Yıkama Makinesi
sex erotik izle sikis sevisme izle

Halı Yıkama Makinası, Halı Yıkama Makinaları, Halı Yıkama Makinesi

er-5200-carpet-washing-machine

Ergin Makina, 50 yıllık birikiminin sonucu ER Serisi halı yıkama makinalarını üretmiştir. Ergin Makine bünyesinde üretilmiş olan halı yıkama makinaları, bugüne kadar üretilmiş olan diğer halı yıkama makinaları sistemlerinden tamamen farklı bir teknolojiye sahiptir. Halı Yıkama Makinesi ER Serisi; işçilikten, elektrikten, zamandan ve sudan tasarruf sağlar. Halı yıkama makinaları modellerimizden bazıları; Halı Yıkama Makinası ER 1000, Halı Yıkama Makinası ER 2000, Halı Yıkama Makinası ER 4000, Halı Yıkama Makinası ER 5000, Halı Yıkama Makinası ER 6000. Bütün makinelerimiz tam otomatiktir. Bu makinalarımız halı yıkama konusunda uzmanlaşmış ciddi firmaların tercihidir.

ER 5200 Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası

Bu makineler, bugüne kadar üretilmiş en büyük halı yıkama makineleridir. Bu makinenin konveyor bant eni 5.2 m olup, toplam genişliği 5.85 m'dir. Özellikle Suudi Arabistan, Ürdün, Libya, Dubai, Abu Dabi, Umman, Katar, Bahreyn gibi ülkelerdeki büyük boyuttaki halıları yıkamak için uygundur. Bunula birlikte iki adet 2.5 m genişliğe sahip halıyı kolayca yıkayabilecek konuma sahiptir.

Bu makinelerde 6 önde 6 arkada olmak üzere toplam 12 disk fırça kullanılmaktadır. Fırça sayısı makine ile daima orantılı olmak zorundadır. Makinelerde standart olarak bir adet silindir fırça bulunmaktadır. Bu fırçanın yanına bir adet helezon fırça eklenebilmektedir. Ek olarak bu makinelerde alt yıkama fırçası bulunmaktadır. Bu fırça sayesinde halı yıkama öncesi pislikler halının arkasından atılmaktadır.

Diğer makinelerimiz gibi kapakları, profilleri ve mekanik bütün malzemeleri 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. PLC sistemleri sayesinde tam otomatik olan bu halı yıkama makinesinin bütün elektrik aksamları Siemens, Mitsubishi, Schneider, Omron gibi dünyanın her yerinde kolaylıkla bulunabilen yüksek kalite malzemelerdir. Makinemiz ön durulama, ön temizleme, ön yıkama ve arka durulama, arka temizleme, arka yıkama fonksiyonlarına sahiptir.

ER 5200 Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası halıları otomatik olarak sarar ve istenildiği takdirde halı arabası üzerine aktarır. Makinemizin konveyor bant hızı, kullanıcı tarafından dilenildiği gibi ayarlanabilmektedir. Makinemizdeki su sistemleri ve şampuan sistemleri otomatik olarak çalışmaktadır. Bununla birlikte durulama sistemine nuzullar takılmıştır. Bu nuzullar halının derinlemesine durulama ve temizliğini yapmakla birlikte, su tüketimini tasarruflu ve verimli hale getirir.

Halı yıkama makinaları, enerjiden, sudan, şampuandan, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar. İstenildiği takdirde makinelerimiz gelberi sistemi ile de üretilmektedir. Makinemiz bir adet halı havuzu ve bir adet halı arabası ile birlikte gelmektedir.